Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O Nás

Internetový portál a e-shop věnovaný napájecím spínaným zdrojům vznikl za účelem zlepšení podpory prodeje zákazníků výrobce

MEAN WELL ENTERPRISES CO., LTD.

Meanwell je Taiwanským výrobcem špičkových spínaných zdrojů, měničů, nabíječek, proudových zdrojů a zaujímá celosvětově 4. místo objemu výroby v oboru stejnosměrného napětí.

Naše firma MI6 s.r.o. je ryze českou společností s know how v oboru spínaných zrojů.

Autorizovaný distributor Mean Well nejsme, a proto na trhu dodáváme tuto značku od roku 2002.

Náše webové portály a e-shopy se staly obchodními uzly zákazníků a dodavatelů výrobků Mean Well, ale i dalších špičkových výrobců. Zajišťujeme distribuci těchto zdrojů od několika nejvýznamějších partnerů z celé EU a Chiny.

Garantujeme Vám nejlepší ceny v ČR na výrobky které žádáte, způsobem pružného obchodu tak získáváme pozici největšího distibutora v ČR, objem prodeje za rok 2015 v počtu prodaných cca 65tisíc kusů zdrojů (za rok 2017 již více než 85tis ks, a více než 1.2mil. ks za rok 2019) na území České republiky .

Společnost MEAN WELL EUROPE B.V. z Holandska, nepřetržitě dohlíží na naše aktivity, a proto jsme jediným distributorem, který je schopen Vám nabídnout dlouhodobou spolupráci a nadstandarní obchodní informace i za několik let.

Marek Růžička

jednatel

 

czech-delta.czeshop-meanwell.czspinanyzdroj.czczech-ips.cz

 

 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.