Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O Nás

Internetový portál a e-shop, nebo náš video kanál MI6, věnovaný napájecím spínaným zdrojům vznikl za účelem zlepšení podpory prodeje zákazníků výrobce

MEAN WELL ENTERPRISES CO., LTD.

Meanwell je Taiwanským výrobcem špičkových spínaných zdrojů, měničů, nabíječek, proudových zdrojů a zaujímá celosvětově 4. místo objemu výroby v oboru stejnosměrného napětí.

Naše firma MI6 s.r.o. je ryze českou společností s know how v oboru spínaných zrojů.

Autorizovaný distributor Mean Well nejsme, a proto na trhu dodáváme tuto značku od roku 2002.

Naše webové portály a e-shopy se staly obchodními uzly zákazníků a dodavatelů výrobků Mean Well, ale i dalších špičkových výrobců. Zajišťujeme distribuci těchto zdrojů od několika nejvýznamějších partnerů z celé EU, USA a Chiny.

Garantujeme Vám nejlepší ceny v ČR na výrobky které žádáte, způsobem pružného obchodu tak získáváme pozici největšího distibutora v ČR, objem prodeje za rok 2015 v počtu prodaných cca 65tisíc kusů zdrojů, za rok 2017 již více než 85tis ks, a více než 1.2mil. ks za rok 2019, 2.3mil/2020, 2.9mil/2021, 4.8mil/2022) na území České republiky .

Společnost MEAN WELL EUROPE B.V. z Holandska, nepřetržitě dohlíží na naše aktivity, a proto jsme jediným distributorem, který je schopen Vám nabídnout dlouhodobou spolupráci a nadstandarní obchodní informace i v příštích letech.

Marek Růžička

jednatel

 

czech-delta.czeshop-meanwell.czspinanyzdroj.czczech-ips.cz